Nasz Zespół

Image

/ Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie

Nasz sukces opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu Zespołu, składającego się z wykwalifikowanych specjalistów m.in. projektantów, architektów oraz inżynierów, dzięki czemu gwarantujemy kompleksową realizację powierzonych nam przedsięwzięć.
Image

Doświadczenie

wiedza i umiejętności

Osiągnięcie synergii w naszym Zespole, umożliwiło nam zwiększenie efektywności naszej pracy. Osiągane rezultaty pozwalają nam z łatwością wykonywać złożone projekty i skomplikowane zadania inwestycyjne, które wymagają większej ilości nakładów, w tym m.in. wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.
Nasz Zespół to eksperci, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności, gwarantują wysoką jakość oferowanych przez nas usług.
info@budirsystem.pl

Szacunek

praca zespołowa

Wzajemny szacunek i dobra komunikacja są podstawą współpracy naszego Zespołu. Jesteśmy otwarci, uczciwi i ufamy sobie. Działamy wspólnie jako jeden team dążąc do bycia najlepszym w swojej branży. Każdego dnia uczymy się i otwarcie dzielimy się naszą wiedzą. Wykorzystujemy innowacyjność oraz różnorodność w dostarczaniu najlepszych rozwiązań.
Tajemnica naszego sukcesu biznesowego tkwi w naszym Zespole. Ich zaanagażowanie, doświadczenie oraz troska o potrzeby klienta mają fundamentalne znaczenie. Razem tworzymy jedność. Wspieramy tworzenie otwartej atmosfery pracy, gdzie każdy może wyrażać swoją opinię.
info@budirsystem.pl
Image
Image

Bezpieczeństwo

wysoki poziom satysfakcji

Troszczymy się o ludzi i środowisko. Dla nas bezpieczeństwo jest kwestią etyki, działalności moralnej oraz społecznej. Pracujemy bezpiecznie, realizując nasze cele dokładamy wszelkich starań i podejmujemy odpowiednie działania, aby uniknąć wypadków oraz ograniczyć zagrożenia dla zdrowia pracowników i osób wykonujących pracę na naszych budowach.
Bezpieczeństwo jest naszym wspólnym dobrem. Należy pamiętać, że w naszej pracy jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie ale również za współpracowników. Dlatego też procedury bezpieczeństwa obowiązują również naszych wykonawców, dostawców oraz Klientów. Każdego dnia dążymy do poprawy efektywności w tym zakresie.
info@budirsystem.pl

Zapraszamy do poznania naszego zespołu, który każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zlecone prace wykonane były rzetelnie oraz terminowo.

Pracownicy to nasza największa wartość i gwarancja jakości oferowanych usług.

/ Eksperci

W skład naszego zespół wchodzą eksperci techniczni

specjalizujący się m.in. w pracach elektrycznych i sanitarnych, technologii krycia dachów i termomodernizacji, a także w pracach wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz, jak i szeroko rozumianych usługach budowlanych i projektowych.